گزارش/گفتگو

مدیر عامل شرکت مهتا طوس

مدیر عامل شرکت مهتا طوس:

بسیج کارگری نقش موثری در حمایت از تولیدکنندگان و احصای مشکلات آنان دارد

مدیر عامل شرکت مهتا طوس پایان نقش بسیج بویژه بسیج کارگری را در حمایت از تولیدکنندگان و احصای مشکلات آنان بسیار موثر خواند.

غلامعلی رخصت در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان بسیج کارگری استان خراسان رضوی، اظهار داشت: متاسفانه قیمت تمام شده مواد اولیه کالا بسیار بالاست که از عوامل اصلی این افزایش قیمت، مالیات بر ارزش افزوده است و این یکی از مهم‌ترین عوامل رکود در کشورمان محسوب می‌شود.

وی در ادامه افزود: افزایش قیمت تمام شده سبب شده است که قیمت اجناس و تولیدات ما بالا رود و این عامل رونق کالای قاچاق شده است.

رخصت تاکید کرد: چنانچه قیمت تمام شده مواد اولیه کالا و هزینه بیمه تامین اجتماعی کاهش یابد بخش مهمی از مشکل رکود و بیکاری حل خواهد شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه اقتصاد مقاومتی در استان اجرا نشد و در کشور خیلی روی این مهم ضعیف کار شد و دولت نتوانست مطالبات مقام معظم رهبری را جامه عمل بپوشاند.

مدیر عامل شرکت مهتا طوس ابراز داشت: اگر دولت بخواهد مشکل بیکاری را حل کند با سه حرکت از جمله حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاری، کاهش هزینه‌ های تولید و کاهش هزینه بیمه تامین اجتماعی می‌تواند این مهم را تحقق بخشد.

وی در پایان نقش بسیج بویژه بسیج کارگری را در حمایت از تولیدکنندگان و احصای مشکلات آنان بسیار موثر خواند و گفت: بسیج می‌تواند مامنی برای کارآفرینان باشد.

اضافه کردن دیدگاه جدید