گزارش/گفتگو

دبیر کل کانون انجمن کارفرمایی منابع استان خراسان رضوی

دبیر کل کانون انجمن کارفرمایی منابع استان خراسان رضوی گفت: : حمایت سازمان‌ها و نهادهای دولتی، دفاع مشروع از حقوق کارفرمایان، ارائه تسهیلات بانکی با نرخی کم سبب افزایش تولید و در نتیجه اشتغال خواهد شد.

حسین خانی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی، اظهار داشت: آنچه باعث رکود در واحدهای صنعتی شده است کمبود نقدینگی است.

وی ادامه داد: نرخ سود تسهیلات بانکی بسیار بالاست و این برای واحدهای تولیدی مقرون به صرفه نیست به همین دلیل واحدهای تولیدی ما با بحران عدم تولید مواجه شده‌اند و عدم تولید باعث از بین رفتن فضای کسب و کار شده است.

خانی‌زاده با اشاره به اینکه عملکرد دولت منبعث از وضعیت فعلی است، بیان داشت: چنانچه بانک‌ها نقدینگی را تامین کنند و بدهکاری صنعتگران و کارفرمایان به مدت 5 سال به حالت تعلیق درآید با رونق تولید و اشتغال را شاهد خواهیم بود.

وی عنوان داشت: رابطه اداره دارایی و کارفرمایان بایستی با حفظ منافع متقابل باشد.

دبیر کل کانون انجمن کارفرمایی منابع استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: حمایت سازمان‌ها و نهادهای دولتی، دفاع مشروع از حقوق کارفرمایان، ارائه تسهیلات بانکی با نرخی کم سبب افزایش تولید و در نتیجه اشتغال خواهد شد.

وی در پایان گفت: بسیج در همه عرصه‌ها پیشتاز و موفق عمل کرده است و ما از این نیروی مردمی انتظار حمایت مالی نداریم بلکه خواسته ما حمایت معنوی جهت رفع مشکلات کشور است.

اضافه کردن دیدگاه جدید